کودکان نوپا

فیلترهای فعال

175٬000 ‎تومان

مجموعه کودک دو زبانه با راشِل، کودکان نوپا و خردسالان را تشویق میکند تا گفتار، زبان اشاره، حرکت ها و نیز توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را همانند زبان مادری فرا بگیرند. فیلم های آموزشی این مجموعه، واژگان و جملات اولیه زبان انگلیسی را همراه با موسیقی و بازی و با روش های استاندارد و دلنشین به کودکان می آموزد. راشِل در مجموعه کودک دو زبانه با استفاده از ترانه های کودکانه و اسباب بازی های سرگرم کننده به آموزش حروف انگلیسی و صدای آنها، نام و صدای حیوانات، میوه ها و سبزیجات، شمارش اعداد و رنگها میپردازد و کودکان نوپا و پیش دبستانی را به یادگیری زبان دوم علاقه مند میسازد.

175٬000 ‎تومان

بِیبی فِرست یک مجموعه آموزشی جذاب برای  نوزادان، کودکان نوپا، پیش دبستانی و والدین است که مفاهیم اولیه زبان انگلیسی  مانند اعداد، حروف الفبا، رنگ ها، شکل ها، حیوانات و ... را در قالب کارتون و ترانه های جذاب ساخته شده توسط کارشناسان برتر آموزشی ارائه میکند.  در مجموعه بِیبی فِرست، کودک شما میتواند زبان انگلیسی را همراه با تقویت خلاقیت و مهارت های کلیدی رشد به آسانی بیاموزد.175٬000 ‎تومان

به اِستیو که یک آموزگار باتجربه در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد، اعتماد کنید. او به همراه مگی تلاش می کنند تا زبان انگلیسی را با جدیدترین دانش روانشناسی و با روش های سرگرم کننده  به کودکان آموزش دهند.   

قابل استفاده در مهدکودک ها، مراکز پیش دبستانی و آموزشگاه های زبان انگلیسی

برای گروه سنی 2 تا 12 سال

بالا