پکیج های آموزشی کودکان

فیلترهای فعال

295٬000 ‎تومان

مجموعه بیبی فرست به زبان انگلیسی جهت آمادگی کودکان برای آموزش زبان انگلیسی بصورت فیلم برای کودکان 3 ماهه تا 4 سال است که در آن به خانواده ها این فرصت را می دهد تا واژگان جدید، اشکال، حیوانات و مهارت های اولیه ای که لازم است کودکان قبل از دبستان بدانند را به آنها آموزش دهد.
295٬000 ‎تومان

مجموعه ویدئویی Dave and Ava یک مجموعه آموزشی انیمیشنی می باشد که ویژه کودکان طراحی شده و به آنها می آموزد که مستقلا بازی کنند و آموزش ببینند.
این مجموعه علاوه بر آموزش زبان و سرگرمی، کودکان شما را با فرهنگ و آداب کشورهای انگلیسی زبان آشنا می سازد. انیمیشن های با کیفیت که توسط متخصصان حرفه ای در سطح جهانی ساخته شده است

355٬000 ‎تومان

این مجموعة ویدئویی با استفاده از موسیقی و شخصیتهای انیمیشنی جذاب و با روش های صحیح آموزشی و خلاقانه،کودکان را به فراگیری زبان انگلیسی علاقه مند می سازد.در این مجموعه مفاهیم اولیه زبان انگلیسی همراه با ارائه مثالهای متنوع و کاربردی به صورت حرفه ای آموزش داده می شود.355٬000 ‎تومان

پکیج "English Sing Sing" شامل 3 دیسک آموزشی با هدف آموزش زبان انگلیسی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان، شامل عناوین: فیلم های آموزشی انگلیسی برای کودکان، الفبا و آواهای انگلیسی، داستان سُرایی و قصه های افسانه ای، شعرهای انگلیسی برای کودک دوزبانه و همچنین آموزش واژگان انگلیسی می باشد.

295٬000 ‎تومان

آموزش زبان انگلیسی از طریق شعر و موسیقی

شامل 110 شعر آموزشی و 93 بازی خانگی

همراه با زیرنویس انگلیسی

Video & Mp3 & PDF

هدف مجموعه آموزشی مادر گوس کلاب پرورش یادگیری فرح بخش زبان انگلیسی برای کودکان و خانواده ها در سراسر جهان است. محتوای این مجموعه شامل آموزش حروف، رنگ ها، شمارش اعداد، حیوانات و ده ها موضوع دیگر به زبان انگلیسی همراه با شعر و بازی می باشد که برای توسعه آمادگی خواندن در کودکان و خردسالان طراحی شده است.

نکته حائز اهمیت این است که محتوای ویدئویی مادر گوس کلاب سرگرم کننده است و اشتیاق پایدار برای مطالعه و روابط مثبت بزرگسال و کودک را تقویت می کند.

Mother Goose Club’s mission is to foster joyful learning for Children and families around the world. Our content is anchored by a carefully crafted curriculum designed to develop reading readiness in young children. Most importantly, Mother Goose Club content is fun and fosters an enduring enthusiasm for reading and positive adult-child relationships.

295٬000 ‎تومان

پپا پیگ یک مجموعه ویدیویی کارتونی پرطرفدار به زبان انگلیسی می باشد.

  • مناسب برای خردسالان و کودکان با تصاویر ساده و رنگارنگ
  • شامل جملات ساده و قابل فهم با تلفظ کودکانه مناسب یادگیری زبان انگلیسی
  • آموزنده برای کودکان در زمینه حل مسائل روزانه و حاوی پیامهای اخلاقی و اجتماعی
بالا